[m:tel CS] - Public Server [217.26.212.47:27068]
Kako uplatiti admina. [placanje BiH] 1h82g9
Dobro došli na forum m:tel PUBLIC SERVER-a.Molimo vas da se prijavite/registrujete! Hvala!
[m:tel CS] - Public Server [217.26.212.47:27068]
Kako uplatiti admina. [placanje BiH] 1h82g9
Dobro došli na forum m:tel PUBLIC SERVER-a.Molimo vas da se prijavite/registrujete! Hvala!
[m:tel CS] - Public Server [217.26.212.47:27068]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Kako uplatiti admina. [placanje BiH]

Go down 
Autor/icaPoruka
M!lan^.-
Admin
Admin
M!lan^.-


Posts : 356
Join date : 21.02.2010

Kako uplatiti admina. [placanje BiH] Empty
PostajNaslov: Kako uplatiti admina. [placanje BiH]   Kako uplatiti admina. [placanje BiH] Icon_minitimeuto tra 06, 2010 2:53 am

E ovako,buduci da sam primjetio da mnogi koji mi se jave oko kupovanja amdina,neznaju kako uplatit admina u banci i sl...Tako sam odlucio da vam ukratko napisem sve u detalje o tome...Znaci prvo treba da uzmete ovu uplatnicu sa slike:

Kako uplatiti admina. [placanje BiH] Uplatnica_lav


i onda,zapisite sebi na papir podatke sa te uplatnice ili jednostavno si ju ostampajte i odnesite tako u banku pa tamo prepisite,i onda...znaci imate prvo polje,tu piste svoje puno ime i prezime,adresu i broj teleofna,npr. : Milan Nedic,Djulic Teslic,74272 (066768***)

sledece polje vam je SVRHA DOZNAKE,u to cete pisati Vaš email, kao sto pise i na slici.npr. u to ce te pisati mail adresu koju koristite i koju cete meni reci kada htjednete da uplatite admina,kako bi ja mogao da znam ko mi je uplatio.

dalje imate PRIMALAC,tu pisete ime Zoran Kuzmic,jer je to njegov racun a ne moj licno,buduci da ja nemam 18god pa ne mogu imat svoj.. Very Happy ovo je jasno sve..idemo dalje.. Very Happy

sada desno imate broj ziro racuna u drugom polju,tu pisete taj broj sa uplatnice,njega morate zapisati i prepisati na uplatnicu kada budete u banci,obavezno par puta provjeriti prije nego sto predate uplatnicu u banci,da niste slucajno sta pogresili,oko racuna,pa pare odu na drugi pogresan racun.

i zadnje polje je Iznos koji uplacujete,tu pisete brojem koliko para uplacujete,umjesto ovih 10KM sa slike,vi cete pisati 5KM jer admin kosta 5,i toliko meni placate!


NAPOMENA:

1.Obavezno morate sacuvati jednu kopiju uplatnice koju cete dobiti u banci kada uplatite novac.
2.Uplatnicu morate skenirati ili slikati ali da se jasno vidi procitat broj racuna,kako bi vam mogli vjeorvati da ste 100% uplatili novac na nas racun.
3.Bilo kakav pokusaj prevare oko uplacivanja ce biti sankcionisan. Very Happy
4.Istog trenutka kada ja dobijem sliku uplatnice,dobijate admina na nasem serveru!.
5.Admin se uplacuje mjesecno,svaki mjesec po 5KM


I jos jendom da napomenem,molim vas da slike uplatnica budu sto cisce i jasnije,da se slika vidis sto cisce,posto ja te sve vase uplatnice na kraju mjeseca kada placam hosting,saljem LAV-u odnosno kgb-u,zato moraju biti jasne kako kod njih ne bi bilo problema pa oni meni ne bi vjerovali.. Very Happy
[Vrh] Go down
https://mtel-public.darkbb.com
 
Kako uplatiti admina. [placanje BiH]
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Kako uplatit admina.[placanje Srbija]
» Kako zasluziti admina!? :)
» Pohvala za admina UBA
» Trazenje admina

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
[m:tel CS] - Public Server [217.26.212.47:27068]  :: [M:TEL CS] - Public Server :: Kako kupiti ili zasluziti admina!-
Forum(o)Bir:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions