[m:tel CS] - Public Server [217.26.212.47:27068]
Kako uplatit admina.[placanje Srbija] 1h82g9
Dobro došli na forum m:tel PUBLIC SERVER-a.Molimo vas da se prijavite/registrujete! Hvala!
[m:tel CS] - Public Server [217.26.212.47:27068]
Kako uplatit admina.[placanje Srbija] 1h82g9
Dobro došli na forum m:tel PUBLIC SERVER-a.Molimo vas da se prijavite/registrujete! Hvala!
[m:tel CS] - Public Server [217.26.212.47:27068]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Kako uplatit admina.[placanje Srbija]

Go down 
Autor/icaPoruka
M!lan^.-
Admin
Admin
M!lan^.-


Posts : 356
Join date : 21.02.2010

Kako uplatit admina.[placanje Srbija] Empty
PostajNaslov: Kako uplatit admina.[placanje Srbija]   Kako uplatit admina.[placanje Srbija] Icon_minitimečet tra 22, 2010 11:50 pm

NAPOMENA:kada uplatite u banci ili posti, dobicete overenu uplatnicu i slikajte je ili skenirajte i upload na www.imageshack.us i posaljite mi zadnji link koji se izbaci, ako se ne snalazite sa ovim, jednostavno mi posaljite sliku na e-mail : milan.nedic94@gmail.com zajedno sa podacima o adminu (nick, pw...)

Korisnici iz Srbije placaju na ziroracun uplatnicom u banci ili posti.
Kako uplatit admina.[placanje Srbija] Uplatnica-kgb
***ovo 2100 je samo primer, vi placate iznos koji dogovorimo pri kupovini admina.


Korisnici iz Crne Gore, Makedonije i Hrvatske dobice info kako da plate admina.

I jos jendom da napomenem,molim vas da slike uplatnica budu sto cisce i jasnije,da se slika vidis sto cisce,posto ja te sve vase uplatnice na kraju mjeseca kada placam hosting,saljem kgb-u,zato posraju biti jasne kako kod njih ne bi bilo problema pa oni meni ne bi vjerovali.. Very Happy

pozz...
[Vrh] Go down
https://mtel-public.darkbb.com
 
Kako uplatit admina.[placanje Srbija]
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Kako uplatiti admina. [placanje BiH]
» Kako zasluziti admina!? :)
» Pohvala za admina UBA
» Trazenje admina

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
[m:tel CS] - Public Server [217.26.212.47:27068]  :: [M:TEL CS] - Public Server :: Kako kupiti ili zasluziti admina!-
Forum(o)Bir:  
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions